zaterdag 24 februari

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
14:00 Valto 6 - Twist 6 Vreeloo Hal 1 13:30
15:10 Valto 8 - 't Capproen 3 Vreeloo Hal 1 14:40
13:00 Valto A3 - Avanti (P) A4 Vreeloo Hal 2 12:30
14:00 Valto B3 - Twist B2 Vreeloo Hal 2 13:30
12:00 Valto C3 - Phoenix C1 Vreeloo Hal 2 11:30
13:00 Valto D2 - DES (D) D1 Vreeloo Hal 1 12:30
12:00 Valto D3 - Maassluis D2 Vreeloo Hal 1 11:30
11:00 Valto D4 - Avanti (P) D5 Vreeloo Hal 1 10:30
10:00 Valto E3 - Refleks E2 Vreeloo Hal 1 09:30

zaterdag 03 maart

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
16:15 Valto 3 - Weidevogels 3 Arjan Landsmeer Vreeloo Hal 1 15:45
15:00 Valto 5 - Erasmus 2 Pepijn Stokdijk Vreeloo Hal 1 14:30
17:30 Valto 6 - DES (D) 7 Vreeloo Hal 2 17:00
17:30 Valto A1 - Albatros A1 Anton van den Beukel Vreeloo Hal 1 16:30
12:15 Valto A2 - Weidevogels A2 Leon Honkoop Vreeloo Hal 2 11:45
14:00 Valto B1 - Merwede/Multiplaat B1 Corne Pronk Vreeloo Hal 1 13:30
11:15 Valto B2 - Phoenix B1 Vreeloo Hal 2 10:45
12:00 Valto C2 - VEO C2 Martijn Kruit Vreeloo Hal 1 11:30
10:00 Valto E3 - Die Haghe E3 Vreeloo Hal 1 09:30
11:00 Valto E4 - Trekvogels E1 Vreeloo Hal 1 10:30
09:00 Nieuwerkerk F6 - Valto F4 De Kleine Vink Hal Veld 1 08:00

zaterdag 10 maart

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
18:00 Albatros 1 - Valto 1 Develsteinhal Veld 1 16:30
16:40 Albatros 2 - Valto 2 Develsteinhal Veld 1 15:10
16:15 Valto 3 - Sperwers 2 Vreeloo Hal 2 15:45
15:15 Futura 3 - Valto 4 Zuidhaghe Veld 1 14:15
18:20 Valto 5 - Weidevogels 4 Vreeloo Hal 1 17:50
16:10 DES (D) 7 - Valto 6 De Hoornbloem Veld 1 15:10
19:35 Valto 7 - KCR 9 Vreeloo Hal 1 19:05
15:25 Dijkvogels 4 - Valto 8 Sporthal Maasdijk Veld 1 14:25
15:05 Albatros A1 - Valto A1 Develsteinhal Veld 1 13:35
15:00 Valto A2 - De Meervogels A2 Vreeloo Hal 2 14:30
14:00 Valto B1 - Maassluis B1 Vreeloo Hal 2 13:30
13:00 Valto C1 - VEO C1 Vreeloo Hal 2 12:30
12:00 Valto C2 - Weidevogels C1 Vreeloo Hal 2 11:30
14:00 WION C1 - Valto C3 WION-hal Veld 1 13:00
10:30 Nexus C1 - Valto C4 Margriethal Veld 1 09:30
10:20 Kinderdijk D1 - Valto D1 Johan Vos Blokweer Veld 1 09:20
10:00 Excelsior (D) D2 - Valto D2 De Buitenhof Veld 1 09:00
12:00 Fortuna/Delta Logistiek D3 - Valto D3 Fortuna-hal Veld 1 11:00
09:00 Phoenix D2 - Valto D4 Oosterpoort veld 1 08:00
11:00 Phoenix D3 - Valto D5 Oosterpoort veld 1 10:00
11:00 Valto E1 - Weidevogels E1 Vreeloo Hal 2 10:30
09:00 Valto E3 - Futura E4 Vreeloo Hal 2 08:30
09:00 Valto E4 - Olympia (S) E3 Vreeloo Hal 2 08:30
11:00 Valto F1 - KCR F1 Vreeloo Hal 2 10:30
11:00 Fortuna/Delta Logistiek F2 - Valto F2 Fortuna-hal 4korfbal 10:00
10:00 Valto F3 - De Meervogels F2 Vreeloo Hal 2 09:30
10:00 Valto F4 - Nieuwerkerk F6 Vreeloo Hal 2 09:30

zaterdag 17 maart

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
20:20 Olympia (S) 4 - Valto 8 Olympia Veld 1 19:20
17:00 Olympia (S) C3 - Valto C4 Olympia Veld 1 16:00

dinsdag 20 maart

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
18:00 oefenONDO B1 - Valto B1 Juliana Sportpark Juliana Sportpark 17:00

woensdag 21 maart

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
20:30 oefenONDO A1 - Valto A1 Juliana Sportpark Juliana Sportpark 19:00
19:15 oefenONDO A2 - Valto A2 Juliana Sportpark Juliana Sportpark 18:15
18:30 oefenValto C2 - Valto D1 Sportpark De Zwet Veld 1 18:00

zaterdag 24 maart

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
19:00 oefenValto 1 - ZKV 1 Sportpark De Zwet Veld 1 18:00
17:30 oefenValto 2 - ZKV 2 Sportpark De Zwet Veld 1 16:30
17:20 oefenValto 3 - ONDO 3 Sportpark De Zwet Veld 2 16:50
12:30 oefenONDO 5 - Valto 4 Juliana Sportpark Juliana Sportpark 11:30
14:30 oefenODO 4 - Valto 5 Sportpark De Commandeur Sportpark De Commandeur 13:30
14:50 oefenValto 6 - Sporting Delta 4 Sportpark De Zwet Veld 1 14:20
14:00 oefenONDO 6 - Valto 8 Juliana Sportpark Juliana Sportpark 13:00
13:30 oefenValto A1 - Avanti A1 Sportpark De Zwet Veld 1 12:30
16:00 oefenValto A2 - ODO A1 Sportpark De Zwet Veld 1 15:30
12:30 oefenONDO A4 - Valto A3 Juliana Sportpark Juliana Sportpark 11:30
16:10 oefenValto B2 - ONDO B3 Sportpark De Zwet Veld 2 15:40
15:00 oefenValto B3 - ONDO B4 Sportpark De Zwet Veld 2 14:30
12:30 oefenValto C1 - ONDO C1 Sportpark De Zwet Veld 1 12:00
11:30 oefenValto C2 - ONDO C2 Sportpark De Zwet Veld 1 11:00
14:00 oefenValto C3 - Sporting Delta C3 Sportpark De Zwet Veld 2 13:30
13:00 oefenValto C4 - ONDO C4 Sportpark De Zwet Veld 2 12:30
10:30 oefenValto D1 - Achilles D1 Sportpark De Zwet Veld 1 10:00
09:00 oefenValto D2 - ODO D3 Sportpark De Zwet Veld 2 08:30
12:00 oefenValto D3 - ODO D2 Sportpark De Zwet Veld 2 11:30
10:00 oefenValto D4 - ONDO D4 Sportpark De Zwet Veld 2 09:30
11:00 oefenValto D5 - Avanti D6 Sportpark De Zwet Veld 2 10:30
09:30 oefenValto E1 - Avanti E2 Sportpark De Zwet Veld 1A 09:00
09:30 oefenValto E3 - ONDO E6 Sportpark De Zwet Veld 1B 09:00
09:30 oefenValto E3 - ONDO E5 Sportpark De Zwet Veld 1C 09:00
08:30 oefenValto F1 - ODO F2 Sportpark De Zwet Veld 1A 08:00
08:30 oefenValto F2 - ODO F3 Sportpark De Zwet Veld 1B 08:00
08:30 oefenValto F3 - ONDO F2 Sportpark De Zwet Veld 1C 08:00
08:30 oefenValto F4 - ONDO F4 Sportpark De Zwet Veld 1D 08:00