Valto 1 - Overgangsklasse (OKB)

1 Fiks 1 14 10 0 4 258 246 12 0 20
2 Swift (M) 1 14 9 0 5 301 284 17 0 18
3 SKF 1 14 8 2 4 302 291 11 0 18
4 Nieuwerkerk 1 14 7 1 6 286 263 23 0 15
5 Unitas/Perspectief 1 14 6 3 5 331 282 49 0 15
6 Valto 1 14 4 3 7 263 281 -18 0 11
7 KVS/Maritiem 1 14 4 3 7 275 285 -10 0 11
8 Sporting Trigon 1 14 2 0 12 212 296 -84 0 4

Valto 2 - Reserve 2e klasse (R2K)

1 Valto 2 14 13 0 1 326 195 131 0 26
2 DES (D) 3 14 12 0 2 240 174 66 0 24
3 Excelsior (D) 3 14 9 0 5 259 204 55 0 18
4 EKVA 3 14 6 0 8 220 222 -2 0 12
5 KVA 3 14 5 0 9 214 253 -39 0 10
6 Pernix 3 14 5 0 9 202 260 -58 0 10
7 Velocitas 3 14 4 0 10 214 276 -62 0 8
8 Rohda 3 14 2 0 12 168 259 -91 0 4

Valto 3 - Reserve 2e klasse (R2O)

1 Tempo 3 14 13 0 1 302 181 121 0 26
2 KVS/Maritiem 4 14 11 0 3 231 186 45 0 22
3 Achilles (Hg) 3 14 9 1 4 282 199 83 0 19
4 Avanti/Flexcom 4 14 8 0 6 239 214 25 0 16
5 Valto 3 14 5 2 7 215 215 0 0 12
6 DES (D) 4 14 4 1 9 172 247 -75 0 9
7 Die Haghe 4 14 3 1 10 188 264 -76 0 7
8 Excelsior (D) 4 14 0 1 13 160 283 -123 0 1

Valto 4 - Reserve 4e klasse (R4K)

1 DES (D) 5 12 11 0 1 185 128 57 0 22
2 De Meervogels 5 12 8 0 4 175 151 24 0 16
3 Valto 4 12 6 1 5 161 145 16 0 13
4 Futura 3 12 6 0 6 147 183 -36 0 12
5 Madjoe 4 12 4 0 8 135 148 -13 0 8
6 ODO 4 12 3 1 8 174 179 -5 0 7
7 KVS/Maritiem 6 12 3 0 9 140 183 -43 0 6

Valto 5 - Reserve 4e klasse (R4P)

1 Valto 5 14 12 0 2 264 147 117 0 24
2 Erasmus 2 14 12 0 2 254 163 91 0 24
3 KCC/SO natural 6 14 10 0 4 214 152 62 0 20
4 OZC 3 14 7 0 7 205 200 5 2 12
5 Thor (R) 2 14 6 0 8 171 220 -49 0 12
6 De Meervogels 4 14 5 0 9 175 194 -19 0 10
7 Twist 5 14 2 1 11 121 208 -87 0 5
8 Nikantes 2 14 1 1 12 120 240 -120 0 3

Valto 6 - Senioren BK vj (S-032)

1 Valto 6 6 3 1 2 61 60 1 0 7
2 DES (D) 7 6 3 1 2 69 66 3 0 7
3 Gemini 3 6 3 0 3 75 74 1 0 6
4 Nieuwerkerk 10 6 2 0 4 59 64 -5 0 4

Valto 7 - Senioren BK vj (S-059)

1 Avanti/Flexcom 10 6 5 0 1 78 58 20 0 10
2 DES (D) 7 6 4 0 2 61 53 8 0 8
3 Weidevogels 5 6 3 0 3 65 69 -4 0 6
4 Valto 7 6 0 0 6 59 83 -24 0 0

Valto 8 - Senioren BK vj (S-060)

1 Excelsior (D) 8 6 5 0 1 83 62 21 0 10
2 Avanti/Flexcom 12 6 4 0 2 87 76 11 0 8
3 Valto 8 6 3 0 3 79 66 13 0 6
4 Futura 6 6 0 0 6 42 87 -45 0 0

Valto A1 - A-jeugd overgangsklasse (AOKC)

1 HKV/Ons Eibernest A1 14 14 0 0 333 213 120 0 28
2 Tempo A1 14 8 2 4 270 236 34 0 18
3 Achilles (Hg) A1 14 9 0 5 252 219 33 0 18
4 KVS/Maritiem A1 14 7 2 5 217 201 16 0 16
5 Valto A1 14 5 2 7 220 234 -14 0 12
6 Die Haghe A1 14 4 2 8 245 285 -40 0 10
7 De Meervogels A1 14 3 3 8 220 248 -28 0 9
8 KCR A1 14 0 1 13 169 290 -121 0 1

Valto A2 - A-jeugd 2e klasse (A2J)

1 Avanti/Flexcom A2 12 11 0 1 210 131 79 0 22
2 Vriendenschaar (B) A1 12 10 1 1 229 127 102 0 21
3 Maassluis A2 12 7 1 4 195 175 20 0 15
4 Dijkvogels A1 12 5 0 7 167 168 -1 0 10
5 KCC/SO natural A3 12 4 1 7 129 151 -22 0 9
6 Valto A2 12 2 1 9 121 203 -82 0 5
7 Weidevogels A2 12 1 0 11 116 212 -96 0 2

Valto A3 - A-jeugd BK vj (A-052)

1 ODO A2 6 4 0 2 57 50 7 0 8
2 KVS/Maritiem A3 6 3 1 2 48 53 -5 0 7
3 Valto A3 6 2 1 3 53 58 -5 0 5
4 Phoenix A2 6 2 0 4 56 53 3 0 4

Valto B1 - B-jeugd 2e klasse (B2I)

1 Valto B1 6 6 0 0 114 51 63 0 12
2 KOAG B2 6 3 1 2 67 80 -13 0 7
3 KCC/SO natural B2 6 1 1 4 60 76 -16 0 3
4 Weidevogels B1 6 1 0 5 52 86 -34 0 2

Valto B2 - B-jeugd BK vj (B-008)

1 Pernix B1 6 5 0 1 74 47 27 0 10
2 Phoenix B1 6 5 0 1 69 46 23 0 10
3 TOP/SolarCompleet B3 6 1 0 5 42 64 -22 0 2
4 Valto B2 6 1 0 5 40 68 -28 0 2

Valto B3 - B-jeugd BK vj (B-042)

1 Avanti/Flexcom B3 6 4 2 0 63 32 31 0 10
2 Valto B3 6 2 2 2 55 56 -1 0 6
3 ONDO (G) B3 6 1 4 1 53 51 2 0 6
4 Fortuna/Delta Logistiek B4 6 0 2 4 32 64 -32 0 2

Valto C1 - C-jeugd 1e klasse (C1G)

1 Albatros C1 6 5 1 0 82 45 37 0 11
2 Valto C1 6 4 1 1 77 48 29 0 9
3 Vitesse (Ba) C1 6 2 0 4 56 64 -8 0 4
4 VEO C1 6 0 0 6 34 92 -58 0 0

Valto C2 - C-jeugd 2e klasse (C2-GE)

1 Dubbel Zes C1 6 6 0 0 71 22 49 0 12
2 Valto C2 6 4 0 2 59 36 23 0 8
3 Fiks C1 6 2 0 4 57 41 16 0 4
4 VEO C2 6 0 0 6 19 107 -88 0 0

Valto C3 - C-jeugd BK vj (C-030)

1 KVS/Maritiem C2 6 5 0 1 49 32 17 0 10
2 Velocitas C2 6 2 2 2 38 37 1 0 6
3 Valto C3 6 1 2 3 42 48 -6 0 4
4 Avanti/Flexcom C3 6 2 0 4 28 40 -12 0 4

Valto C4 - C-jeugd BK vj (C-098)

1 GKV (H) C2 6 4 0 2 47 31 16 0 8
2 Refleks C2 6 3 0 3 39 27 12 0 6
3 Valto C4 6 3 0 3 34 37 -3 0 6
4 Weidevogels C2 6 2 0 4 13 38 -25 0 4

Valto D1 - D-jeugd gewenningsklasse (DHK-GE)

1 KOAG D1 6 5 0 1 69 35 34 0 10
2 IJsselvogels D1 6 5 0 1 68 43 25 0 10
3 ONDO (G) D1 6 5 0 1 67 38 29 0 10
4 KCC/SO natural D1 6 3 0 3 44 53 -9 0 6
5 Valto D1 6 2 0 4 46 56 -10 0 4
6 Maassluis D1 6 0 1 5 43 77 -34 0 1
7 RWA D1 6 0 1 5 32 67 -35 0 1

Valto D2 - D-jeugd BK vj (D-011)

1 VEO D1 6 4 1 1 52 35 17 0 9
2 Fortuna/Delta Logistiek D3 6 4 0 2 36 33 3 0 8
3 Avanti/Flexcom D4 6 2 1 3 25 33 -8 0 5
4 Valto D2 6 1 0 5 34 46 -12 0 2

Valto D3 - D-jeugd BK vj (D-077)

1 Fortuna/Delta Logistiek D4 6 5 1 0 57 27 30 0 11
2 Valto D3 6 3 1 2 45 31 14 0 7
3 Excelsior (D) D3 6 2 0 4 31 56 -25 0 4
4 Achilles (Hg) D2 6 1 0 5 37 56 -19 0 2

Valto D4 - D-jeugd BK vj (D-108)

1 VEO D2 6 6 0 0 71 20 51 0 12
2 Valto D4 6 3 0 3 45 44 1 0 6
3 DES (D) D2 6 3 0 3 28 44 -16 0 6
4 Excelsior (D) D4 6 0 0 6 12 48 -36 0 0

Valto D5 - D-jeugd BK vj (D-120)

1 LYNX D1 6 4 1 1 32 27 5 0 9
2 Dijkvogels D3 6 4 1 1 50 16 34 0 9
3 GKV (H) D1 6 3 0 3 41 36 5 0 6
4 Valto D5 6 0 0 6 14 58 -44 0 0

Valto E1 - E-jeugd nj (E-024)

1 Die Haghe E1 6 5 0 1 69 52 17 0 10
2 ONDO (G) E2 6 4 1 1 71 45 26 0 9
3 Valto E1 6 1 1 4 45 55 -10 0 3
4 Phoenix E3 6 1 0 5 35 68 -33 0 2

Valto E2 - E-jeugd nj (E-147)

1 Valto E2 6 5 1 0 53 12 41 0 11
2 ONDO (G) E6 6 3 2 1 15 24 -9 0 8
3 Trekvogels E1 6 2 0 4 12 21 -9 0 4
4 Twist E3 6 0 1 5 6 29 -23 0 1

Valto E3 - E-jeugd nj (E-166)

1 Valto E3 6 6 0 0 58 14 44 0 12
2 Excelsior (D) E5 6 3 1 2 37 23 14 0 7
3 Avanti/Flexcom E7 6 2 1 3 27 31 -4 0 5
4 Dubbel Zes E1 6 0 0 6 3 57 -54 0 0

Valto E4 - E-jeugd nj (E-179)

1 Excelsior (D) e7 6 5 0 1 26 9 17 0 10
2 Valto E4 6 4 0 2 20 7 13 0 8
3 ODO E3 6 2 0 4 9 19 -10 0 4
4 Phoenix E5 6 1 0 5 7 27 -20 0 2

Valto F1 - F-jeugd BK vj (F-017)

1 Dijkvogels F1 6 4 1 1 70 41 29 0 9
2 Fortuna/Delta Logistiek F2 6 4 1 1 61 51 10 0 9
3 Valto F1 6 3 0 3 51 51 0 0 6
4 Weidevogels F1 6 0 0 6 31 70 -39 0 0

Valto F2 - F-jeugd BK vj (F-075)

1 Valto F2 6 5 0 1 86 41 45 0 10
2 HKV/Ons Eibernest F1 6 3 2 1 55 60 -5 0 8
3 Fortuna/Delta Logistiek F3 6 3 1 2 61 59 2 0 7
4 DES (D) F1 6 3 0 3 68 53 15 0 6
5 Achilles (Hg) F2 6 2 1 3 48 73 -25 0 5
6 Die Haghe F2 6 2 0 4 64 76 -12 0 4
7 Dubbel Zes F1 6 1 0 5 40 60 -20 0 2

Valto F3 - F-jeugd BK vj (F-020)

1 ONDO (G) F2 6 4 1 1 78 63 15 0 9
2 Phoenix F1 6 3 1 2 68 57 11 0 7
3 Avanti/Flexcom F1 6 2 1 3 70 80 -10 0 5
4 Valto F3 6 1 1 4 58 74 -16 0 3

Valto Valto F4 - F-jeugd BK vj (F-109)

1 Refleks F2 6 6 0 0 98 24 74 0 12
2 ONDO (G) F4 6 4 0 2 63 44 19 0 8
3 Valto F4 6 1 0 5 46 74 -28 0 2
4 LYNX F1 6 1 0 5 19 84 -65 0 2

Valto Valto F5 - F-jeugd BK vj (F-135)

1 Valto F5 6 5 0 1 45 21 24 0 10
2 KZ Danaïden F2 6 3 0 3 47 33 14 0 6
3 Die Haghe F3 6 2 1 3 33 43 -10 0 5
4 Avanti/Flexcom F4 6 1 1 4 26 54 -28 0 3