Valto 1 - 1e klasse (1E)

1 VEO 1 14 10 1 3 311 251 60 0 21
2 Fortis 1 14 8 1 5 311 305 6 0 17
3 Tjoba 1 14 7 2 5 310 303 7 0 16
4 Valto 1 14 7 1 6 317 289 28 0 15
5 Vriendenschaar (H) 1 14 7 0 7 310 313 -3 0 14
6 Albatros 1 14 5 4 5 278 282 -4 0 14
7 RWA 1 14 5 1 8 289 328 -39 0 11
8 Juliana 1 14 2 0 12 262 317 -55 2 2

Valto 2 - Reserve 1e klasse (R1E)

1 Valto 2 14 10 2 2 284 210 74 0 22
2 Albatros 2 14 10 1 3 288 236 52 0 21
3 Fortis 2 14 10 1 3 271 229 42 0 21
4 VEO 2 14 9 0 5 268 247 21 0 18
5 Maassluis 2 14 6 1 7 280 301 -21 0 13
6 Vriendenschaar (H) 2 14 3 2 9 223 267 -44 0 8
7 IJsselvogels 2 14 3 1 10 240 277 -37 0 7
8 Tjoba 2 14 0 2 12 240 327 -87 0 2

Valto 3 - Reserve 3e klasse (R3R)

1 Valto 3 14 13 0 1 276 195 81 0 26
2 Weidevogels 3 14 8 3 3 250 208 42 0 19
3 OZC 2 14 7 3 4 253 217 36 0 17
4 Nieuwerkerk 4 14 6 4 4 200 198 2 0 16
5 ADO 2 14 7 2 5 231 207 24 0 16
6 Sperwers 2 14 4 2 8 200 261 -61 0 10
7 Dijkvogels 2 14 2 1 11 175 221 -46 0 5
8 WION 4 14 1 1 12 181 259 -78 0 3

Valto 4 - Reserve 4e klasse (R4O)

1 VEO 5 12 11 0 1 215 167 48 0 22
2 DES (D) 5 12 8 1 3 219 174 45 0 17
3 Valto 4 12 7 1 4 232 203 29 0 15
4 De Meervogels 5 12 4 1 7 191 201 -10 0 9
5 ODO 4 12 4 0 8 152 205 -53 0 8
6 KZ Danaïden 4 12 4 0 8 170 194 -24 0 8
7 KVS/Maritiem 6 12 2 1 9 161 196 -35 0 5

Valto 5 - Reserve 4e klasse (R4P)

1 Olympia (S) 3 14 11 1 2 249 151 98 0 23
2 Valto 5 14 10 0 4 271 188 83 0 20
3 Weidevogels 4 14 9 2 3 220 161 59 0 20
4 Erasmus 2 14 9 0 5 256 207 49 0 18
5 KCR 5 14 8 1 5 224 172 52 0 17
6 OZC 3 14 5 0 9 210 264 -54 4 6
7 Thor (R) 2 14 1 1 12 160 286 -126 0 3
8 Twist 5 14 0 1 13 135 296 -161 0 1

Valto 6 - Senioren BK (S-030)

1 WION 5 12 10 1 1 192 137 55 0 21
2 ODO 5 12 8 1 3 160 131 29 0 17
3 Excelsior (D) 6 12 7 1 4 162 156 6 0 15
4 Valto 6 12 6 0 6 135 137 -2 0 12
5 Twist 6 12 4 2 6 125 150 -25 0 10
6 DES (D) 7 12 1 3 8 119 142 -23 0 5
7 Avanti/Flexcom 9 12 2 0 10 106 146 -40 0 4

Valto 7 - Senioren BK (S-058)

1 Valto 7 12 10 1 1 166 95 71 0 21
2 ONDO (G) 6 12 10 0 2 161 94 67 0 20
3 KCR 9 12 7 1 4 155 121 34 0 15
4 De Meervogels 6 12 6 0 6 123 127 -4 0 12
5 Nikantes 3 12 4 1 7 132 132 0 0 9
6 ZKV (Zu) 3 12 3 0 9 86 175 -89 0 6
7 Olympia (S) 5 12 0 1 11 77 156 -79 0 1

Valto 8 - Senioren BK (S-048)

1 Valto 8 12 10 1 1 156 133 23 0 21
2 Olympia (S) 4 12 9 0 3 160 119 41 0 18
3 RWA 7 12 6 2 4 152 123 29 0 14
4 ’t Capproen 3 12 5 1 6 142 121 21 0 11
5 Eureka 2 12 5 0 7 156 152 4 0 10
6 Nieuwerkerk 9 12 4 0 8 132 156 -24 0 8
7 Dijkvogels 4 12 1 0 11 100 194 -94 0 2

Valto A1 - A-jeugd overgangsklasse (AOKC)

1 KCC/SO natural A1 14 13 0 1 395 239 156 0 26
2 Tempo A1 14 12 0 2 337 284 53 0 24
3 PKC/SWKGroep A2 14 6 1 7 292 332 -40 0 13
4 Sporting Delta A1 14 5 2 7 305 322 -17 0 12
5 Die Haghe A1 14 6 0 8 278 299 -21 0 12
6 Fortuna/Delta Logistiek A2 14 5 1 8 275 286 -11 0 11
7 Valto A1 14 4 2 8 254 298 -44 0 10
8 Albatros A1 14 1 2 11 238 314 -76 0 4

Valto A2 - A-jeugd 2e klasse (A2K)

1 KOAG A1 14 12 2 0 243 157 86 0 26
2 Avanti/Flexcom A2 14 12 0 2 220 128 92 0 24
3 KCR A2 14 9 1 4 212 182 30 0 19
4 Valto A2 14 5 3 6 180 212 -32 0 13
5 De Meervogels A2 14 4 2 8 204 201 3 0 10
6 IJsselvogels A2 14 4 1 9 178 222 -44 0 9
7 OZC A1 14 3 0 11 207 250 -43 0 6
8 Weidevogels A2 14 2 1 11 142 234 -92 0 5

Valto A3 - A-jeugd BK (A-034)

1 Avanti/Flexcom A4 12 11 0 1 170 92 78 0 22
2 ONDO (G) A3 12 8 1 3 152 100 52 0 17
3 ODO A2 12 7 1 4 115 103 12 0 15
4 Valto A3 12 6 0 6 124 125 -1 0 12
5 Weidevogels A3 12 5 0 7 126 125 1 0 10
6 RWA A2 12 4 0 8 119 141 -22 0 8
7 Maassluis A4 12 0 0 12 93 213 -120 0 0

Valto B1 - B-jeugd 1e klasse (B1F)

1 Maassluis B1 14 13 0 1 241 162 79 0 26
2 Merwede/Multiplaat B1 14 12 1 1 250 116 134 0 25
3 IJsselvogels B1 14 10 0 4 229 159 70 0 20
4 Valto B1 14 8 1 5 206 155 51 0 17
5 Fortuna/Delta Logistiek B2 14 4 0 10 144 175 -31 0 8
6 KCC/SO natural B2 14 4 0 10 144 202 -58 0 8
7 Nieuwerkerk B1 14 3 0 11 105 209 -104 0 6
8 Weidevogels B1 14 1 0 13 97 238 -141 0 2

Valto B2 - B-jeugd BK (B-002)

1 Olympia (S) B1 12 11 0 1 126 79 47 0 22
2 Maassluis B2 12 9 0 3 155 107 48 0 18
3 Phoenix B1 12 7 0 5 117 105 12 0 14
4 Valto B2 12 5 1 6 91 98 -7 0 11
5 Fortuna/Delta Logistiek B3 12 4 2 6 88 109 -21 0 10
6 GKV (H) B1 12 3 1 8 96 135 -39 0 7
7 Twist B1 12 1 0 11 86 126 -40 0 2

Valto B3 - B-jeugd BK (B-030)

1 HKV/Ons Eibernest B2 12 11 0 1 127 50 77 0 22
2 Nieuwerkerk B2 12 8 0 4 110 77 33 0 16
3 Twist B2 12 7 0 5 113 88 25 0 14
4 Fortuna/Delta Logistiek B4 12 6 1 5 95 89 6 0 13
5 Valto B3 12 6 0 6 90 93 -3 0 12
6 Korbis B2 12 2 2 8 93 140 -47 0 6
7 Gemini B1 12 0 1 11 46 137 -91 0 1

Valto C1 - C-jeugd 1e klasse (C1E)

1 Valto C1 12 12 0 0 189 84 105 0 24
2 Avanti/Flexcom C1 12 8 0 4 131 115 16 0 16
3 Fortuna/Delta Logistiek C2 12 6 1 5 110 107 3 0 13
4 KCR C1 12 6 1 5 102 102 0 0 13
5 PKC/SWKGroep C2 12 5 0 7 110 116 -6 0 10
6 Refleks C1 12 2 0 10 87 150 -63 0 4
7 VEO C1 12 2 0 10 89 144 -55 0 4

Valto C2 - C-jeugd 2e klasse (C2E)

1 ADO C1 12 12 0 0 172 55 117 0 24
2 DES (D) C1 12 8 2 2 104 74 30 0 18
3 Valto C2 12 7 1 4 89 69 20 0 15
4 Avanti/Flexcom C2 12 4 3 5 104 94 10 0 11
5 Dijkvogels C1 12 5 0 7 109 123 -14 0 10
6 Weidevogels C1 12 2 2 8 74 107 -33 0 6
7 VEO C2 12 0 0 12 37 167 -130 0 0

Valto C3 - C-jeugd BK (C-020)

1 ODO C1 12 9 2 1 115 56 59 0 20
2 Olympia (S) C2 12 8 1 3 101 51 50 0 17
3 De Meervogels C2 12 6 3 3 85 65 20 0 15
4 Valto C3 12 7 0 5 77 79 -2 0 14
5 Phoenix C1 12 5 3 4 86 61 25 0 13
6 Avanti/Flexcom C3 12 2 1 9 71 96 -25 0 5
7 WION C1 12 0 0 12 36 163 -127 0 0

Valto C4 - C-jeugd BK (C-045)

1 Nexus C1 12 12 0 0 123 37 86 0 24
2 NIO C1 12 7 2 3 77 53 24 0 16
3 Olympia (S) C3 12 8 0 4 77 62 15 0 16
4 Maassluis C3 12 5 0 7 55 60 -5 0 10
5 Excelsior (D) C2 12 4 1 7 62 87 -25 0 9
6 Fortuna/Delta Logistiek C5 12 3 1 8 44 90 -46 0 7
7 Valto C4 12 0 2 10 54 103 -49 0 2

Valto D1 - D-jeugd BK (D-001)

1 IJsselvogels D1 12 9 2 1 136 66 70 0 20
2 KOAG D1 12 10 0 2 121 60 61 0 20
3 Valto D1 12 7 2 3 114 81 33 0 16
4 Fortuna/Delta Logistiek D2 12 5 1 6 89 116 -27 0 11
5 Kinderdijk D1 12 4 1 7 82 99 -17 0 9
6 RWA D1 12 3 0 9 75 130 -55 0 6
7 Merwede/Multiplaat D1 12 1 0 11 86 151 -65 0 2

Valto D2 - D-jeugd BK (D-021)

1 ODO D1 14 12 1 1 135 56 79 0 25
2 De Meervogels D1 14 10 2 2 121 69 52 0 22
3 Avanti/Flexcom D3 14 8 2 4 139 70 69 0 18
4 Valto D2 14 8 0 6 93 77 16 0 16
5 Weidevogels D1 14 6 0 8 101 104 -3 0 12
6 DES (D) D1 14 5 1 8 79 114 -35 0 11
7 Excelsior (D) D2 14 1 2 11 67 138 -71 0 4
8 ALO D1 14 2 0 12 50 157 -107 0 4

Valto D3 - D-jeugd BK (D-024)

1 Korbis D2 12 10 2 0 137 53 84 0 22
2 Fortuna/Delta Logistiek D3 12 7 1 4 102 67 35 0 15
3 IJsselvogels D2 12 6 1 5 76 82 -6 0 13
4 ODO D3 12 6 1 5 63 79 -16 0 13
5 Maassluis D2 12 4 0 8 79 90 -11 0 8
6 Dubbel Zes D1 12 4 0 8 61 98 -37 0 8
7 Valto D3 12 2 1 9 37 86 -49 0 5

Valto D4 - D-jeugd BK (D-050)

1 Die Haghe D3 12 10 0 2 162 42 120 0 20
2 ODO D2 12 8 1 3 74 60 14 0 17
3 Phoenix D2 12 8 0 4 128 71 57 0 16
4 Fortuna/Delta Logistiek D4 12 6 2 4 76 64 12 0 14
5 Avanti/Flexcom D5 12 5 0 7 51 84 -33 0 10
6 Valto D4 12 2 1 9 46 133 -87 0 5
7 DES (D) D2 12 0 2 10 38 121 -83 0 2

Valto D5 - D-jeugd BK (D-074)

1 Weidevogels D2 12 10 0 2 111 37 74 0 20
2 Valto D5 12 8 0 4 58 42 16 0 16
3 Twist D2 12 6 2 4 66 66 0 0 14
4 Achilles (Hg) D3 12 6 1 5 59 69 -10 0 13
5 Vriendenschaar (B) D3 12 3 2 7 34 66 -32 0 8
6 Phoenix D3 12 3 2 7 44 58 -14 0 8
7 ONDO (G) D4 12 1 3 8 32 66 -34 0 5

Valto E1 - E-jeugd BK (E-017)

1 Weidevogels E1 12 11 0 1 186 119 67 0 22
2 Fortuna/Delta Logistiek E4 12 9 1 2 165 129 36 0 19
3 Valto E1 12 7 2 3 147 105 42 0 16
4 Korbis E1 12 7 0 5 155 108 47 0 14
5 ONDO (G) E2 12 3 2 7 138 140 -2 0 8
6 Nieuwerkerk E2 12 1 1 10 133 195 -62 0 3
7 Phoenix E1 12 1 0 11 94 222 -128 0 2

Valto E2 - E-jeugd BK (E-082)

1 Valto E2 12 10 0 2 148 83 65 0 20
2 Weidevogels E2 12 9 1 2 118 77 41 0 19
3 Sperwers E2 12 9 0 3 149 66 83 0 18
4 KCC/SO natural E2 12 3 4 5 82 111 -29 0 10
5 Dijkvogels E1 12 4 1 7 78 93 -15 0 9
6 Avanti/Flexcom E6 12 1 2 9 62 134 -72 0 4
7 De Meervogels E3 12 2 0 10 64 137 -73 0 4

Valto E3 - E-jeugd BK (E-070)

1 KVS/Maritiem E3 12 11 0 1 169 47 122 0 22
2 Valto E3 12 11 0 1 141 51 90 0 22
3 Die Haghe E3 12 5 2 5 68 66 2 0 12
4 Futura E4 12 5 1 6 37 57 -20 0 11
5 Refleks E2 12 5 0 7 81 115 -34 0 10
6 ALO E3 12 3 1 8 44 95 -51 0 7
7 Dubbel Zes E1 12 0 0 12 20 129 -109 0 0

Valto E4 - E-jeugd BK (E-084)

1 Valto E4 12 9 2 1 110 44 66 0 20
2 ONDO (G) E6 12 9 1 2 93 28 65 0 19
3 Trekvogels E1 12 8 0 4 75 49 26 0 16
4 Olympia (S) E3 12 4 3 5 55 67 -12 0 11
5 OZC E2 12 3 3 6 53 47 6 0 9
6 Dijkvogels E2 12 3 2 7 52 69 -17 0 8
7 Sperwers E3 12 0 1 11 17 151 -134 0 1

Valto F1 - F-jeugd BK (F-004)

1 ONDO (G) F1 12 11 1 0 163 76 87 0 23
2 De Meervogels F1 12 10 1 1 184 91 93 0 21
3 ODO F1 12 7 1 4 132 99 33 0 15
4 Fortuna/Delta Logistiek F1 12 6 1 5 206 144 62 0 13
5 Dijkvogels F1 12 4 0 8 99 136 -37 0 8
6 Valto F1 12 1 1 10 72 166 -94 0 3
7 KCR F1 12 0 1 11 60 204 -144 0 1

Valto F2 - F-jeugd BK (F-030)

1 Fortuna/Delta Logistiek F2 12 12 0 0 303 80 223 0 24
2 ONDO (G) F2 12 10 0 2 168 118 50 0 20
3 Excelsior (D) F1 12 7 1 4 138 124 14 0 15
4 ODO F2 12 5 0 7 78 127 -49 0 10
5 Dijkvogels F2 12 4 1 7 107 131 -24 0 9
6 Phoenix F2 12 3 0 9 94 151 -57 0 6
7 Valto F2 12 0 0 12 57 214 -157 0 0

Valto F3 - F-jeugd BK (F-021)

1 HKC (Ha) F1 12 11 0 1 250 64 186 0 22
2 De Meervogels F2 12 11 0 1 235 50 185 0 22
3 Valto F3 12 7 0 5 145 115 30 0 14
4 WION F1 12 6 1 5 142 107 35 0 13
5 Nieuwerkerk F3 12 4 1 7 81 152 -71 0 9
6 Sperwers F1 12 2 0 10 27 210 -183 0 4
7 Nexus F1 12 0 0 12 17 199 -182 0 0